دکتر حمید ارونقی / هایفوتراپی / هزینه هایفوتراپی
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

هزینه هایفوتراپی

این روزها شیوه ها و روش های مختلفی برای زیبایی پوست و صورت به کار گرفته می شود که یکی از رایج ترین آن ها هایفوتراپی (زاویه سازی صورت) است. در هایفوتراپی عمده هدفی که دنبال می شود جوانسازی صورت و افزایش کیفیت ظاهری پوست می باشد.

زاویه سازی صورت، یکی از انواع روش های زیبایی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار دارد. این زاویه سازی با اعمال تغییرات روی فک و چانه انجام می گیرد و تغییر فراوانی در چهره ایجاد می نماید. اما یکی از سوالاتی که همواره برای طرفداران این نوع جراحی مطرح می شود این است که هزینه زاویه سازی فک و صورت بدون جراحی، چه مقدار است و یا چگونه محاسبه می گردد؟

این سوالات معمولا ناشی از تفاوت هزینه ای می باشد که پزشکان مختلف برای فرآیند زاویه دهی صورت تعیین می کنند. بنابراین بدیهی است که فرد در انتخاب پزشک مناسب، دچارسردرگمی شود.

هزینه هایفوتراپی در تهران

در ادامه نوشتاری که در پیش رو دارد مهم ترین بخش هایی که خواهد آمد از این قرار است:

 • هایفوتراپی چگونه انجام می شود؟
 • مزایای هایفوتراپی کدامند؟
 • ایا هایفوتراپی خطرناک است؟
 • هزینه انجام هایفوتراچی چقدراست؟

هایفوتراپی چگونه انجام می شود؟

در هایفوتراپی مهم ترین مساله ای که دنبال می شود این است که پوست حالت الاستینه بهتری پیدا کند و همچنین تمامی چین و چروک های موجود در آن نیز از بین برود.

این روش با به کارگیری دستگاهی که امواجی را به صورت فرد ساطع می کند، انجام می گیرد. تابش این امواج به سطح پوست، کمک می کند که کلاژن سازی در سطح آن افزایش پیدا نماید و در نتیجه پوست بهبود خود را باز یابد.

لازم به ذکر است که این امواج کاملا به صورت کنترل شده به پوست ساطع می شوند و هیچ عارضه ای برای فرد در پی نخواهند داشت.

مزایای روش هایفوتراپی

هایفوتراپی در مقایسه با سایر روش های مشابه خود، از مزایای فراوانی برخوردار است که برخی از مهم ترین آن ها را در ادامه شرح می دهیم.

 • افزایش زیبایی پوست
 • افزایش حالت الاستینه پوست
 • افزایش کلاژن سازی و صاف شدن سطح پوست
 • شفافیت پوست
 • محکم شدن بافت پوست
 • رفع افتادگی و شلی پوست
 • جوانسازی پوست و حالت کلی چهره
 • بهترین روشی است که می تواند جایگزین لیفت صورت باشد.
 • بدون درد است. بنابر این کسانی که می ترسند این روش درد به همراه داشته باشد می تواند بدون نگرانی برای انجام هایفوتراپی اقدام کنند.
 • بی خطر ترین و ایمن ترین روشی که در زمینه رفع مشکلات پوستی به کار گرفته می شود.

آیا هایفوتراپی خطرناک است؟

واقعیتی که وجود دارد این است که هایفوتراپی برای بسیاری از افراد انجام می شود و تا کنون هیچ گونه نتیجه منفی و آسیب رسانی به همراه نداشته است.

این روش کاملا مورد تایید پزشکان و متخصصین این حوزه است و می توانند با نهایت مهارت و توانمندی روش هایفوتراپی را برای افراد انجام دهند. آن ها با این کار خود می توانند در کیفیت ظاهر پوست افراد نقش موثری از خود ایفا کنند.

هزینه انجام هایفوتراپی

مهم ترین و پرتکرار ترین پرسشی که معمولا در زمینه هایفوتراپی پرسیده می شود این است که هزینه هایفوتراپی چقدر است؟

برای پاسخ گویی به این سوال باید بگوییم که هزینه هایفوتراپی متغیر است و بسته به عوامل مختلفی تغییر پیدا می کند. بنابراین زمانی که به پزشکان مراجعه می کنید بعد از بررسی های لازم، هزینه انجام هایفوتراپی برای شما و با توجه به شرایط سلامتی و سوابق بیماری شما تعیین می شود.

هایفوتراپی کاربردهای مختلفی دارد دارد که طبیعتا برای هر کدام از آن ها نیز هزینه های مختلفی در نظر گرفته می شود. برخی از این کاربردها عبارتند از:

از سوی دیگر میزان تخصص و مهارت و تجربه پزشک نیز در به کار گیری روش هایفوتراپی از مهم ترین عواملی است که در تغییر هزینه هایفوتراپی اثر گذار می باشد. از این رو نمی توان هزینه ای ثابت را برای انجام هایفوتراپی تعیین کرد.

به طور کلی مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که تفاوت هزینه در نزد پزشکان و متخصصین مختلف چندان هم زیاد نیست. بنابراین تمامی تلاش شما باید در این جهت باشد که بهترین پزشک برای انجام هایفوتراپی را انتخاب کنید تا روند هایفوتراپی با موفقیت سپری شود.

با در نظر گرفتن تمام مواردی که تا کنون بیان کردیم، حتما دریافته اید که نمی توان برای مادلینگ صورت هزینه دقیقی بیان کرد. چرا که شرایط هر فرد و فرم صورت و چانه او با دیگری متفاوت است. به طور کلی تمامی عوامل موثر در این امر، برای افراد مختلف، متفاوت است.

تنها راهی که از طریق آن بتوانید از هزینه زاویه سازی صورت به طور دقیق مطلع شوید، مراجعه حضوری به پزشک و معاینه توسط وی می باشد. یعنی پزشک باید حضورا شما را ببیند، زاویه فکتان را از جهت های مختلف بررسی کند، روش مناسبی برای مادلینگ انتخاب کند تا بتواند متناسب با آن مبلغی را به عنوان هزینه لازم برای مادلینگ صورت اعلام نماید.

لیفت صورت با هایفوتراپی
لیفت صورت در تهران
جوانسازی صورت با هایفوتراپی
رفع غبغب با هایفوتراپی
هایفودرمانی

بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران

یکی از مهم ترین مولفه هایی که برای زاویه دهی به صورت مطرح می باشد، اننتخاب دکتر خوب برای انجام این اقدام زیبایی است که تا حد زیادی در موفقیت آمیز بودن نتیجه آن تاثیرگذار می باشد. در واقع اگر این کار توسط پزشکی انجام شود که تجربه کافی ندارد، می تواند عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

بهتر است پیش از اقدام به زاویه دهی صورت، به طور کامل در مورد پزشکان حاذق و با تجربه در این زمینه تحقیق کنید. اگر در اطرافیانتان فردی تجربه این جراحی زیبایی را دارد می توانید با او مشورت نمایید. اگر پزشکی مورد نظر خودتان است حتما سوابق و نمونه کارهای او را ببینید تا با اعتماد به مهارت او، پروسه زیبایی صورت خود را آغاز نمایید.

یکی از بهترین پزشکانی که از تجربه و مهارت کافی برای انجام مادلینگ صورت برخوردار است، دکتر حمید ارونقی می باشد که در تهران و محدوده ستارخان مشغول به فعالیت است. شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر ایشان می توانید صفحه اینستاگرام دکتر حمید ارونقی را دنبال نمایید.

کیفیت را فدای قیمت نکنیم!

همانطور که اشاره کردیم تفاوت قیمت در تمام جراحی های زیبایی وجود دارد و مادلینگ صورت نیز از این امر مستثنی نیست. بنابراین تعجب نکنید اگر پزشکی با هزینه کمتر و یا بیشتر از دیگری مادلینگ صورت را برای شما انجام می دهد. به طور کلی می توان گفت صرفا پرداخت هزینه گزاف به پزشک، دلیل بر مهارت ویژه او نمی باشد. از طرفی کم بودن هزینه این نوع جراحی به نحوی که غیرمعقول باشد نیز ممکن است کیفیت قابل قبولی به فرد ارائه ندهد.

نتیجه کلی که از این بخش می توان گرفت این است که تنها با اتکا بر هزینه مورد نیاز برای مادلینگ صورت و یا هر نوع جراحی زیبایی دیگر نمی توان اقدامی انجام داد. همچنین در این نوع جراحی ها فریب هزینه های کم را نخورید که ممکن است تاثیرات جبران ناپذیری برای سلامت و ظاهر شما به ارمغان آورند.

سخن پایانی

در پایان مهم ترین نکته ای که باید یادآور شویم این است که در هایفوتراپی پوست و زیبایی آن مد نظر است و همگی به حساسیت پوست اشراف داریم. بنابراین لازم است جوانسازی صورت با هایفوتراپی به دست پزشکی انجام شود که مهارت زیادی در انجام هایفوتراپی دارد. زیرا که اگر پزشک در این زمینه نابلد و کم تجربه باشد احتمال بروز مشکل، افزایش خواهد یافت. از این رو زیبایی صورت و حتی سلامتی شما به خطر می افتد.

یکی از بهترین پزشکانی که می تواند برای انجام هایفوتراپی به شما کمک کند، دکتر حمید ارونقی است که دارای سابقه بسیار درخشانی در زمینه انجام خدمات زیبایی پوست و مو می باشد. شما می توانید برای برقراری ارتباط با ایشان، از طریق شماره های تماس 02144281605 و 02144281606 و یا صفحه اینستاگرام دکتر حمید ارونقی، اقدام نمایید.

دکتر حمید ارونقی

دکتر حمید ارونقی

از سال 1374 مشغول به طبابت هستند ، وی از سال 1388در فیلد زیبایی مشغول به کار می باشد، که و از آن زمان تاکنون خدمات زیبایی زیادی از جمله ژل، بوتاکس، تزریق چربی، کربوکسی درمان، پلاسما درمانی، مزوتراپی، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ و …را انجام می دهند. همچنین دکتر ارونقی بعنوان مدرس در بسیاری از شرکتها و انجمنها فعالیت داشته و در حال حاضر هم به پزشکان آموزش هایی را ارائه می دهند.

مقالات مرتبط
مادلینگ صورت چیست؟

مادلینگ صورت چیست؟

روش‌های مدلینگ صورت امروزه بسیار متنوع است و بر اساس نوع چهره، سن و سابقه سلامتی می‌تواند متفاوت باشد. اولین قدم بررسی نوع...

هایفوتراپی بینی

هایفوتراپی بینی

هایفوتراپی روشی است که برای جوانسازی پوست مورد استفاده می باشد. که در نقاط مختلف صورت و از جمله بینی انجام می شود. در واقع...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *