دکتر حمید ارونقی / مقالات / هزینه زاویه سازی صورت در تهران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

هزینه زاویه سازی صورت در تهران

هزینه زاویه سازی صورت در تهران

زاویه سازی صورت، یکی از انواع روش های زیبایی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار دارد. این زاویه سازی با اعمال تغییرات روی فک و چانه انجام می گیرد و تغییر فراوانی در چهره ایجاد می نماید. اما یکی از سوالاتی که همواره برای طرفداران این نوع جراحی مطرح می شود این است که هزینه زاویه سازی فک و صورت بدون جراحی، چه مقدار است و یا چگونه محاسبه می گردد؟

این سوالات معمولا ناشی از تفاوت هزینه ای می باشد که پزشکان مختلف برای فرآیند زاویه دهی صورت تعیین می کنند. بنابراین بدیهی است که فرد در انتخاب پزشک مناسب، دچارسردرگمی شود.

هزینه زاویه سازی صورت در تهران

عوامل موثر بر میزان هزینه زاویه دهی صورت

میزان هزینه ای که برای زاویه سازی صورت در نظر گرفته می شود، متاثر از عوامل مختلفی است که برخی از آن ها به پزشک و برخی دیگر به مراجعه کننده مربوط می شود. عوامل مرتبط با پزشک به میزان تجربه، سابقه و مهارت او در این زمینه بستگی دارد. همچنین نوع مواد و روشی که برای زیباسازی فک و چانه مورد استفاده قرار می گیرد نیز بسیار تاثیرگذار در هزینه لازم برای مادلینگ صورت می باشد.

عواملی که می توان مربوط به مراجعه کننده دانست عبارتند از فرم و زاویه فک و همچنین سوابق بیماری و میزان سلامتی او. مراجعه کننده باید اطلاعات لازم در رابطه با سابقه بیماری و سلامتی خود را به پزشک ارائه دهد تا او بتواند با تشخیصی درست و انتخاب روشی مناسب، اقدام به جراحی فرد نماید.

زاویه سازی فک با فیلر

هزینه مادلینگ صورت در تهران

با در نظر گرفتن تمام مواردی که تا کنون بیان کردیم، حتما دریافته اید که نمی توان برای مادلینگ صورت هزینه دقیقی بیان کرد. چرا که شرایط هر فرد و فرم صورت و چانه او با دیگری متفاوت است. به طور کلی تمامی عوامل موثر در این امر، برای افراد مختلف، متفاوت است.

بیشتر بخوانید
تزریق بوتاکس

تنها راهی که از طریق آن بتوانید از هزینه زاویه سازی صورت به طور دقیق مطلع شوید، مراجعه حضوری به پزشک و معاینه توسط وی می باشد. یعنی پزشک باید حضورا شما را ببیند، زاویه فکتان را از جهت های مختلف بررسی کند، روش مناسبی برای مادلینگ انتخاب کند تا بتواند متناسب با آن مبلغی را به عنوان هزینه لازم برای مادلینگ صورت اعلام نماید.

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت در تهران

یکی از مهم ترین مولفه هایی که برای زاوی دهی به صورت مطرح می باشد، اننتخاب دکتر خوب برای انجام این اقدام زیبایی است که تا حد زیادی در موفقیت آمیز بودن نتیجه آن تاثیرگذار می باشد. در واقع اگر این کار توسط پزشکی انجام شود که تجربه کافی ندارد، می تواند عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

بهتر است پیش از اقدام به زاویه دهی صورت، به طور کامل در مورد پزشکان حاذق و با تجربه در این زمینه تحقیق کنید. اگر در اطرافیانتان فردی تجربه این جراحی زیبایی را دارد می توانید با او مشورت نمایید. اگر پزشکی مورد نظر خودتان است حتما سوابق و نمونه کارهای او را ببینید تا با اعتماد به مهارت او، پروسه زیبایی صورت خود را آغاز نمایید.

یکی از بهترین پزشکانی که از تجربه و مهارت کافی برای انجام مادلینگ صورت برخوردار است، دکتر حمید ارونقی می باشد که در تهران و محدوده ستارخان مشغول به فعالیت است. شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر ایشان می توانید صفحه اینستاگرام دکتر حمید ارونقی را دنبال نمایید.

زاویه سازی صورت

کیفیت را فدای قیمت نکنیم!

همانطور که اشاره کردیم تفاوت قیمت در تمام جراحی های زیبایی وجود دارد و مادلینگ صورت نیز از این امر مستثنی نیست. بنابراین تعجب نکنید اگر پزشکی با هزینه کمتر و یا بیشتر از دیگری مادلینگ صورت را برای شما انجام می دهد. به طور کلی می توان گفت صرفا پرداخت هزینه گزاف به پزشک، دلیل بر مهارت ویژه او نمی باشد. از طرفی کم بودن هزینه این نوع جراحی به نحوی که غیرمعقول باشد نیز ممکن است کیفیت قابل قبولی به فرد ارائه ندهد.

بیشتر بخوانید
روشهای نوین جوانسازی پوست صورت

نتیجه کلی که از این بخش می توان گرفت این است که تنها با اتکا بر هزینه مورد نیاز برای مادلینگ صورت و یا هر نوع جراحی زیبایی دیگر نمی توان اقدامی انجام داد. همچنین در این نوع جراحی ها فریب هزینه های کم را نخورید که ممکن است تاثیرات جبران ناپذیری برای سلامت و ظاهر شما به ارمغان آورند.

اصلاح چانه مردانه با فیلر

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =

Call Now Buttonتماس با ما